مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 6 =

بازار فروش روتختی چهار فصل دخترانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع روتختی چهار فصل دخترانهروش تشخیص کیفیت روتختی چهار فصلروتختی چهار فصل دو رو چه مزایایی دارد؟قیمت بهترین روتختی چهار فصل دخترانه

رو تختی یکی از محصولات بسیار کاربردی می باشد که در کشور به فروش می رود. رو تختی چهار فصل دخترانه مناسب فصول سال می باشد، این رو تختی ها کیفیت بالایی دارند. زیرا از جنس پارچه اعلا تولید شده اند. بازار فروش روتختی چهار فصل دخترانه بسیار گسترده شده است. زیرا این محصول به دلیل اینکه مناسب هر چهار فصل سال می باشد، بسیار اقتصادی می باشد. به همین جهت افراد زیادی این محصولات را خریداری می کنند.

بازار فروش روتختی چهار فصل دخترانه

آشنایی با انواع روتختی چهار فصل دخترانه

آشنایی با انواع روتختی چهار فصل دخترانه با ما همراه باشید تا مطالبی در مورد آشنایی با انواع رو تختی 4 فصل دخترانه ارائه دهیم. رو تختی چهار فصل دخترانه انواع متفاوتی دارد، زیرا در طرح ها و رنگ ها و پارچه های مختلفی تولید می شوند. این محصولات در الیاف و جنس متفاوتی تولید می‌شوند و به همین علت می‌تواند گفت این موضوع باعث شده تا رو تختی های دخترانه تنوع زیادی داشته باشند و این تنوع باعث گسترده شدن دایره انتخاب خریداران شود.

رو تختی 4 فصل دخترانه در تنوع رنگی مختلفی تولید می شوند. این رو تختی ها در طرح های مدرن و طرح های فانتزی برای دختران جوان و کودکان تولید شده است. اینگونه رو تختی ها به گونه ای تولید شده اند که مطابق سلیقه همه ی افراد می باشند.

زیرا در رنگ های تیره و روشن و در طرح های بسیار جذاب و کلاسیک و مدرن و فانتزی تولید شده اند و به همین دلیل همه خانم ها از کودکان گرفته تا جوانان و میان سالان علاقه ی زیادی به محصولات نشان می دهند. زیرا رو تختی ها به گونه ای ای تولید شده اند که الیاف آن بسیار منسجم بسیار محکم می باشد و به هیچ عنوان پاره نمی شود.

قیمت روتختی دخترانه بر اساس پارامترهای خاصی سنجیده می شود. این گونه پارامتر ها می تواند کیفیت رو تختی و یا ابعاد آن باشد. همانطور که می دانید رو تختی های دخترانه به صورت تک نفره و دو نفره تولید شده اند و اینگونه رو تختی ها با کیفیت متفاوتی تولید شده اند و به همین علت قیمت متغیری دارند.

روش تشخیص کیفیت روتختی چهار فصل

روش تشخیص کیفیت روتختی چهار فصل روش تشخیص کیفیت رو تختی چهار فصل بسیار آسان می باشد. کافی است شما به مطالبی که ذکر می کنیم توجه کنید تا بتوانید رو تختی های با کیفیت را خریداری کنید. برای تشخیص کیفیت رو تختی چهار فصل باید به موارد زیر توجه کنید:

  • در ابتدا باید به بافت پارچه توجه کنید، روتختی باکیفیت بافت محکم و منسجمی دارد. به همین علت شما نشانی از نخ کش شدن و یا باز شدن بافت در این نوع رو تختی ها مشاهده نمی کنید. همانطور که می دانید انواع رو تختی باید به گونه‌ ای باشند تا بعد از شستشو بافت آن مانند روز اول سالم بماند.
  • در قدم دوم باید به رنگ رو تختی توجه کنید. رو تختی باید رنگ زیبایی داشته باشد. اما رنگ آن باید ثابت باشد، زیرا ثابت بودن رنگ رو تختی یکی از نکات بسیار مهمی می باشد که شما باید در خرید این محصولات به آن دقت کنید‌.
  • در قدم سوم باید به کیفیت چاپ رو تختی ها توجه کنید، زیرا این محصولات در طرح های مختلفی تولید شده اند و به همین دلیل باید در هنگام خرید به کیفیت طرح‌ های آن دقت کنید. عکس ها و طرح هایی که روی رو تختی وجود دارد، باید به گونه‌ ای باشد که بعد از شستشو تکان نخورند و یا پوسته پوسته نشوند.
  • نکته بعدی که نشان از مشخصات رو تختی با کیفیت دارد قیمت آن می باشد. این گونه محصولات قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند به همین دلیل نمی‌ توان برای آن قیمت واحدی گذاشت. به همین جهت ارزان قیمت و یا گران قیمت هستند زیرا قیمت متناسبی دارند. رو تختی دخترانه باید مشخصات رو تختی با کیفیت را داشته باشد.
  • از دیگر مشخصات رو تختی، دوخت آن می‌ باشد. این گونه رو تختی ها دوخت بسیار منظم و محکمی دارند و هیچ گونه نخ اضافه روی رو تختی وجود ندارد و به همین علت کیفیت دوخت می‌تواند تاثیر زیادی بر روی کیفیت محصولات نهایی بگذارد.

روتختی چهار فصل دو رو چه مزایایی دارد؟

روتختی چهار فصل دو رو چه مزایایی دارد؟ سوالی که برای اکثر افراد پیش می‌ ‌آید این سوال است که رو تختی چهار فصل دو رو چه مزایایی دارد؟ همانطور که می دانید دو رو بودن رو تختی یک آپشن بسیار مهمی برای آن به حساب می آید، زیرا مشتریان در حقیقت دو محصول را خریداری می کنند، اما پول یک محصول را داده اند و به همین علت خریداران می تواند این گونه محصولات را برای تنوع بخشیدن به محیط زندگی خود خریداری کنند.

زیرا همانطور که می‌ دانید تعویض رو تختی در محیط خانه می تواند دکوراسیون اتاق خواب را تغییر دهد. بسیاری از بانوان بعد از مدتی که از رو تختی استفاده می‌ کنند از آن خسته می‌شوند و دلشان می‌ خواهند تا یک رو تختی زیبا خریداری کنند.

به همین علت این گونه از بانوان می‌توانند روتختی دو رو را خریداری کنند و زمانی که طرح اول رو تختی دل شان را زد از قسمت دوم آن استفاده کنند. رو تختی دو رو دخترانه مزایای زیادی دارد، زیرا به عنوان دو محصول عمل می‌ کنند و یا قیمت مقرون به صرفه تری دارند. علاوه بر این می توان گفت ابن محصولات ضد حساسیت هستند و باعث ایجاد آلرژی پوستی و تنفسی نمی‌ شوند‌.

رو تختی با کیفیت به گونه ای می باشد که درز آن باز نمی شود و یا نخ کش نمی‌ شود و یا بعد از شستشو رنگ آن تغییر نمی کنند. به همین دلیل در خرید رو تختی باید با مشخصات فیزیکی رو تختی توجه ویژه ای داشته باشید. از دیگر مزایایی رو تختی دورو کیفیت آن می باشد، زیرا این محصولات به گونه ‌ای تولید شده‌ اند که کیفیت بسیار بالایی دارند و بافت آن ها بسیار مقاوم می باشد.

قیمت بهترین روتختی چهار فصل دخترانه

قیمت بهترین روتختی چهار فصل دخترانه قیمت بهترین رو تختی چهار فصل بر اساس فاکتورهای خاصی مورد بررسی قرار می گیرد و می‌تواند باعث افزایش و یا کاهش قیمت این محصولات شود‌. مثلاً کیفیت رو تختی نقش موثری بر روی افزایش و یا کاهش قیمت‌ آن دارد، زیرا رو تختی ها در درجه کیفی متفاوت تولید می‌ شوند و به همین علت، کیفیت رو تختی می‌ تواند باعث افزایش قیمت رو تختی چهار فصل دخترانه شود.

البته در موارد ی نظیر دور بودن رو تختی که یکی از آپشن های آن به حساب می آید باعث افزایش قیمت رو تختی چهار فصل می‌ شود. علاوه بر این، این ابعاد رو تختی بسیار مهم است و می تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن بگذارد.

زیرا رو تختی ها در ابعاد مختلفی تولید می شوند. مثلا رو‌ تختی ها برای کودکان سایز کوچک تری نسبت به رو تختی دو نفره برای تخت بزرگسالان دارد. عوامل دیگری که می‌تواند بر روی کیفیت رو تختی نقش موثری بگذارد، پارچه رو تختی می باشد. زیرا رو تختی از پارچه های گوناگونی تولید می‌ شوند. اگر قیمت پارچه رو تختی گران باشد باعث افزایش قیمت رو تختی می‌شود‌.

علاوه بر این میزان وارد شدن ارز داخلی به کشور و میزان نوسانات ارز و دلار در کشور و میزان هزینه ی حمل و نقل و میزان هزینه تولید محصولات اولیه می تواند تاثیر چشم‌ گیری بر روی کاهش قیمت بگذارد. رو تختی دو رو در جنس ها و کیفیت مختلفی تولید می شود و همین موضوع می‌تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن بگذارد.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.