مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 1 =

تولید کننده روتختی چاپی ساتن دخترانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کلی درباره روتختی چاپی ساتنروتختی چاپی ساتن در مدل های مختلفویژگی های بهترین روتختی چاپی ساتنجنس لحاف روتختی چاپی ساتنشستشو مناسب روتختی چاپی ساتن چگونه است؟3نکته در خرید روتختی چاپی ساتنبازار پخش روتختی چاپی استاندارد ساتن

تولید روتختی چاپی ساتن دخترانه و پسرانه که توسط بسیاری از مراکز تولیدی در سراسر ایران و جهان انجام می گیرد به گونه ای که انواع مختلف از انواع رو تختی های مدرن و شیک توسط کارخانه جات تولیدی صنعتی در خط تولید انجام می پذیرد که چندین پرسنل مجرب و کار بلد رو تختی ها را با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها تولید کرده و عرضه بازار و مغازه داران می نمایند تولید کنندگان به کیفیت محصولات تولیدی توجه ویژه و خاصی می نمایند تا رضایت مندی مشتریان و خریداران را به سمت و سوی خود جذب نمایند.

تولید کننده روتختی چاپی ساتن دخترانه

اطلاعات کلی درباره روتختی چاپی ساتن

اطلاعات کلی درباره روتختی چاپی ساتن رو تختی امروزه نمونه کالا های بسیار رایج و پر طرف دار بین همه اقشار مختلف جامعه می باشد که در انواع مختلف طرح ها و نقش ها تولید می شود رو تختی ها در انواع بی شمار تکه ها موجود می باشد که از این تکه ها می توان به ملحفه، کوسن، بالشت و غیره اشاره کرد که در دو نفره و یک نفره در بازار موجود می باشد.

در انواع بسته بندی کیف دار این رو تختی ها قرار می گیرد و رو تختی ها را در انواع مختلف از پارچه ها که می توان به جنس پارچه ساتن، ابریشم، حریر اشاره نمود که با خرید این مجموعه از رو تختی ها زیبایی اتاق خواب تان را چندین برابر نمایید و می توان یک خواب راحت تر و ارامش بخشی را تجربه نمایید.

رو تختی ها مختلف نقش های قدیمی و جدید که می توان به حالت سنتی مانند ان شاره کرد که بسیار دل انگیز و چشم نواز می باشد که توسط زنان خانه دار توسط دستان ماهر و توان مند انان دوخت و دوز می شود و در انواع جنس ها بستگی به فصول مختلف سال می توان مورد استفاده قرار داد رو تختی های ساتن مورد پسند بسیاری از افراد می باشد و می توان با پهن کردن بر روی تخت خواب از تشک تخت خواب محافظت نماید.

رو تختی های بر جسته نیز موجود می باشد که دارای تصاویر حجیم، عمیق می باشد که در انواع چهار فصل نیز موجود می باشد می توان با دکوراسیون منازل ست نمود از مزایای رو تختی می توان به سریع تر جمع شدن و مرتب شدن تخت کمک بسزایی می نماید و شکل لحاف برای مدت طولانی محفوظ می شود و بدون تغییر باقی می ماند.

روتختی چاپی ساتن در مدل های مختلف

روتختی ساتن استاندارد انواع مدل ها تهیه و تولید می گردد که از مدل های رو تختی می توان به حالت اسپورت مانند آن اشاره کرد که بسیار شیک و جذاب می باشد و در انواع روتختی چاپی دخترانه و روتختی چاپی پسرانه موجود می باشد و حالت اسپورت مانند ورزشی که بیشتر چاپ ان توپ فوتبال، والیبال، بستکبال و غیره می باشد یا حالت و حرکت های رزمی بر روی رو تختی چاپ می گردد که بیشتر مورد پسند پسر ها می باشد.

رو تختی ساتن کودکانه که مورد پسند و محبوبیت زیادی بین کودکان و نوجوانان ایجاد نموده است و می توان در انواع مدل های کارتونی با شخصیت های کارتونی که نماد اشخاص مهربان می باشد تهیه می شود و در انواع دخترانه که رنگ های کودکانه خاص که بیستر صورتی، سفید می باشد تهیه می گردد طرح فانتزی کودکانه که بیشتر به شکل خنده و غیره بر روی رو تختی ها چاپ می شود.

رو تختی مدل سلطنتی که بسیار زیبا می باشد و با نقش و نگار های قدیمی که به وسیله چاپی بر روی رو تختی ایجاد می گردد و می توان از دوره هخامنشی که بیشتر شکل های مجسمه دار بر روی کالا ایجاد می گردد که زیبایی رو تختی را چندین برابر می نماید.

رو تختی مدل هتل داری که بیشتر طرح ساده دار و گل دار ان رایج می باشد و مورد پسند اقشار جامعه قرار می گیرد و در طیف گسترده از رنگ‌ ها تولید می گردد که تنوع بی نظیر این نوع از مدل ها توانسته افراد را به سمت و سوی خود جذب نماید.

ویژگی های بهترین روتختی چاپی ساتن

ویژگی های بهترین روتختی چاپی ساتن همه ی روتختی چاپی کلاسیک دارای ویژگی های متعدد فراوانی می باشد که همه رو تختی ها باید از یک ویژگی برخوردار باشند تا خریداران رضایت مندی کامل را داشته باشند از ویژگی های مهم این رو تختی می توان به:

داشتن عکس چاپ مانند بر روی محصول می باشد که باید حالت بدون ترک خوردگی داشته باسد و در برابر هر گونه تغییرات آب و هوایی مقاومت کافی و لازم را داشته باشد تا در صورت سرد شدن هوا باعث ترک خوردگی چاپ رو تختی نشود و باید حالتی پرس شده داشته باشد و با بر خورد با آب در اثر شستن با لباس شویی رنگ پریدگی نداشته باشد.

رو تختی چاپی ساتن باید رنگ ثابت داشته باشد و از الیافتی تشکیل نشده باشد که با یک باره شستن و یا چند بار شستن لحاف رو تختی حالت آب رفتگی داشته باشد یا رنگ اولیه خود را از دست بدهد و یا رنگ رو تختی با پارچه ها یا البسه های دیگر ترکیب نشود.

رو تختی یا بالشت و یا پتو داخل رو تختی از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه که پشم شیشه می باشد و حالت نرم مانند را دارا می باشد مورد استفاده قرار بگیرد و با بهترین مدل های روز دوخت و دوز گردد و حالت مد روز را داشته باشد.

رو تختی های ساتن باید حالت استاندارد لازم را داشته باشد و در انواع اندازه ها بستگی به اندازه تخت خواب تولید گردد تا به طور تمام و کمال روی تخت را بپوشاند و در انواع ضخامت ها تولید می شود که بستگی به ذائقه و علایق افراد می توان خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد بهتر است موقع نگهداری از رو تختی باید فضای زیادی را برای رو تختی اختصاص داد تا باعث از بین حالت پف مانند رو تختی نشود.

جنس لحاف روتختی چاپی ساتن

روتختی ساتن عروس نمونه رو تختی های بسیار رایج می باشد که برای جهیزیه عروس خانم ها لازم و ضروری می باشد به طوری که رو تختی ها در انواع جنس های مختلف تولید می شود که از جمله جنس های رو تختی ها می توان به:

جنس نرم رو تختی اشاره کرد که رو تختی باید دارای الیافت نرمی داشته باشد و باید از تار و پود ضریف تشکیل شده باشد و هم چنین از پارچه کشسان تشکیل شده باشد و از نخ های مقاوم و با استحکام تولید شده باشد و از بهترین پارچه ها که حالت لیز مانند و سر مانندی نداشته باشد باید تولید گردد.

رو تختی ساتن و یا انواع جنس های دیگر باید وزنی سبک داشته باشد تا حمل این کالا راحت تر صورت بگیرد تا برای مسافرت بتوان مورد استفاده قرار داد و تا بتوان حمل این رو تختی به راحت انجام بگیرد و باید از پشم شیشه که حالت سبک مانند دار در داخل ملحفه رو تختی استفاده شود.

رو تختی باید لطیف باشد و از پارچه ای استفاده نشود که حالت پرز مانند داشته باشد تا باعث ایجاد ازار و اذیت فرد نشود و باید پارچه رو تختی حالت چروک شدگی نداشته باشد و بسیار خشک نباشد و بهترین جنس پارچه رو تختی حالت ساتن مانند می باشد رو تختی ها بیشتر حالت زیپ مانند می باشد و می تواند حالت دکمه دار نیز داشته باشد.

شستشو مناسب روتختی چاپی ساتن چگونه است؟

شستشو مناسب روتختی چاپی ساتن چگونه است؟ اگر برای شما جای سوال باشد که شست و شوی رو تختی ساتن باید چگونه انجام بگیرد؟ باید در جواب سوال چنین پاسخ داد که بهترین روش شست و شو برای رو تختی باید ابتدا اتیکت رو تختی نصب شده نگاه انداخت تا دمای متعادل برای شست و شوی رو تختی مطلع گردید.

بهترین روش برای شستن رو تختی در دمای آب متعادل یعنی نه زیاد گرم و نه زیاد سرد باید انجام بگیرد و بهترین روش شستن به وسیله دست می باشد زیرا با اعتیاد کامل و به ملایمت انجام می پذیرد و در صورت داشتن تزئینات روی رو تختی باید ابتدا ان ها را جدا کرده و سپس اقدام به شستن نمود .

باید با توجه به پارچه به کار گرفته شده در دوخت و دوز رو تختی مواد شوینده را مورد استفاده قرار داد و از هیچ گونه مواد شوینده شیمیایی و سفید کننده مثل وایتکس نباید مورد استفاده قرار داد زیرا باعث از بین بردن رنگ پارچه می گردد باید با دقت انجام بگیرد تا به الیافت صدمه وارد نشود و خراب نگردد.

بهتر است بعد از شستن رو تختی ان ها را آویزان نکرد زیرا باعث از بین رفتن حالت و شکل اولیه رو تختی می گردد و بهترین روش پهن کردن بر روی سطح صاف می باشد تا به راحتی خشک شود و حالت و شکل اولیه خود را حفظ نماید.

بهتر است موقع شستن رو تختی از خشک شویی استفاده نمود زیرا دیگر نیاز به خشک کردن جداگانه ان نمی باشد و به بهترین شکل تمیز و پاک می شود و بهتر است موقع لکه دار شدن ابتدا لکه را پاک نمود و سپس به داخل لباس شویی انداخت تا شستن را انجام دهد.

3نکته در خرید روتختی چاپی ساتن

روتختی چاپی رنگی که در طیف گسترده ای از رنگ های جذاب تولید و توزیع بازار می گردد و می توان به راحتی با پرده یا هر گونه از وسایل و اشیا های موجود در اتاق خواب ست نمود و زیبایی را چندین برابر کرد و خریداران موقع خرید رو تختی به رنگ کالا دقت و توجه ویژه می نمایند.

خریداران به جنس به کار گرفته شده در تولیدات صنعتی نیز در تولید رو تختی نیز توجه می نمایند و مشتریان خواهان این می باشند که بستگی به مد روز که از سوی طراحان خارجی تایین می گردد در بازار موجود باشد تا به راحتی مشتریان بتوانند خریداری نمایند.

خریداران به علامت استاندارد درج شده روی کالا نیز توجه ویژه ای می نمایند تا از تولید رو تختی در محیطی تمیز اگاه و مطلع گردند و باید دارای قیمتی مناسب باشد تا هر قشر از افراد جامعه بتوانند بر اساس میزان بودجه و در آمد خود خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند.

خریداران در خرید رو تختی به طرح و مدل ان نیز توجه می کنند و در بسته بندی های مدرن قرار گرفته شده باشد و جنس رو تحتی اعلا و درجه یک باشد و تمامی مشخصات یک رو تختی مرغوب را داشته باشد.

رو تختی باید عرق بدن را به خود جذب نکند و حالت بد بویی در صورت بر خورد با تعریق بدن نشود و باید باعث حساسیت بدن نشود و باعث جوش زدن بدن افراد نشود و به خارش پوست بدن منجر نگردد و لحاف داخل رو تختی باید ثابت باشد و تکان نخورد و خریداران می توانند به صورت خرید هوشمندانه اقدام به خرید بهترین ها نمایند که به صورت غیر حضوری می تواند انجام بگیرد که هم از اتلاف وقت و هزینه اضافی جلوگیری می شود و می توان با انواع مختلف شکل های رو تختی رو برو گردید.

بازار پخش روتختی چاپی استاندارد ساتن

بازار پخش روتختی چاپی استاندارد ساتن بازار پخش روتختی ساتن که در جامعه امروزی رایج و گسترده می باشد و می توان از طریق نمایندگی های تولید و فروش به سطح بازار های داخلی و خارجی پخش می گردد که پخش به کشور های خارجی مثل ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و غیره می تواند ارز آوری خوبی را نصیب کشور نماید و هم چنین به بازار ها و مغازه داران و فروشگاهیان نیز می تواند سود آوری خوبی را به پخش کنندگان ببخشد.

پخش کنندگان علاوه بر کمیت به کیفیت محصولات توجه ویژه می نمایند تا رضایت مندی مشتریان را به سمت خود ترغیب نماید و آنان هدف اصلی از کسب و کار خود را در کالا و محصولات پخش به بازاریان و مشتریان خدمات دائمی و روز افزون به مشتریان می دانند.

پخش کنندگان رو تختی چاپی ساتن در پخش محصولات به خارج سعی می نمایند محصولات و کالا هایی که دارای برند و مارک ایرانی می باشند به خارجی ها نشان دهند که می تواند کالا های ایرانی رقابت تنگاتنگ با محصولات خارجی را داشته باشد.

پخش کنندگان در قیمت گذاری دقت می نمایند و پخش می تواند زمینه رونق تولیدات داخلی را افزایش دهد و می تواند چرخه اقتصاد را رونق بخشد و اقتصاد کشور را رو به افزایش دهد بازار پخش این گونه رو تختی ها از طریق اینترنت نیز انجام می گیرد که معتبر ترین و قابل اطمینان ترین نوع روش ها به شمار می آید و می توان بستگی به تقاضا از سوی خریداران متغیر باشد زیرا هر چقدر تقاضا زیاد باشد عرضه به صورت گسترده انجام می گیرد که این خود به کاهش قیمت منجر می گردد.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.