مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 2 =

سفارش روتختی یک نفره پسرانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات روتختی یک نفره پسرانهخرید روتختی یک نفره پسرانه

سفارش کلی روتختی یک نفره پسرانه امروزه خیلی مطرح است چون کارکردهایی که به هر ترتیب رنگ های گوناگون آن ها دارند، پسند افراد را تامین کرده اند. از نیازهای مبرم جامعه مصرفی دریافت این کالاهای روکش دار به قیمت جدید است تا نگرانی، پرداخت های زیاد از بین برود. در این راه شما را تشویق به بررسی نوع اجناس و طرح های موجود فروشی می کنیم.

سفارش روتختی یک نفره پسرانه

خصوصیات روتختی یک نفره پسرانه

خصوصیات روتختی یک نفره پسرانه

  • داشتن الیافی اغلب از جنس ساتن و با لطافت دلخواه : اجزای تشکیل دهنده این دسته از اجناس کارآمد از هر جنسی می تواند باشد ولی نمونه های ممتاز را بیشتر با نخ کتان و یا پنبه تهیه می کنند چون انتخاب این گونه اجزای اولیه باعث می شود روتختی های موجود در کنار نازکی فوق العاده خود، دوره ای یکساله برای مصرف کنندگان قابلیت داشته باشند.
  • قابل نظافت با ماشین و دستی حتی در زمان زیاد : از طرفی باید ذکر کرد خوش دوخت بودن این سری ها امکانی را فراهم کرده است که به نوعی هم بتوان آن ها را با ماشین های بزرگ شست و هم به شکل دستی به اندازه کافی مالش داد و اگر مدت زمان زیادی هم به این کار اختصاص پیدا کند باز هم، ایرادی در بافت و استاندارد آن ها پیش نمی آید.
  • امکان استفاده برای قدهای گوناگون به خاطر داشتن سایزی جوانانه : از نظری این تولیدات منحصر به فرد و خیلی زینتی را با ابعادی درجه یک دوخته اند و معمولا به هر شکل با تخمینی که از قد مصرف کنندگان پسر در سن نوجوانی به دست آمده تقریباً اندازه های نرمالی را به کار می ‌برند تا این که، تمام اختلاف های قدی را برای رفاه بیشتر و با شاخصه ای بهتر جوابگو باشند.

خرید روتختی یک نفره پسرانه

خرید روتختی یک نفره پسرانه به هر شکل خرید روتختی پسرانه جدید امروزه با ابتکارات جدید همراه است یعنی درخواست کننده ها با هر نظر و سلیقه ای می توانند یکی از مدعیان برای سفارش این نمونه ها به حساب آیند و به هر شکل، اجناس را به صورت فابریک ولی در تعدادی متفاوت به دست آورند تا این که در مکان های خانگی و یا حتی خوابگاه های عمومی مصارف متعددی را برای خود رقم بزنند.

بنا به همین توضیحات اشاره شده ادامه گفته ها را با چند عبارت کوتاه تر تکمیل می کنیم که خرید روتختی یک نفره به همین شکل چون ساختاری با دوام دارد و کمترین حساسیت های بدنی را به وجود می آورد، تامین نیازهای اولیه را در بر می گیرد و اگر بخواهید حتی فرصت بازدید از نمونه های قدیمی تر را هم به مانند مدل های جدید امروزی دارید.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.