مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 4 =

صادرات عمده روبالشتی طرح دار ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ست کردن روبالشتی طرح دار با روتختی دخترانهنکاتی مهم برای خرید روبالشتی طرح دار باکیفیتعمده فروشی روبالشتی طرح دار ارزانتولید کننده بهترین روبالشتی طرح دار ارزان

به طور متوسوط انسان یک سوم از عمر خود را در خواب سپری می کند؛ از زمان نوجوانی تا 21 سال این میزان تا ده ساعت در روز هم می رسد. توجه به محل استراحت و وسائل آن خصوصا الان که علم روانشناسی، بازآموزی و فعالیت مستمر مغز در خواب را اثبات کرده کاملا مستدل است. برای چیدمان محل استراحت از ابزار و اجناس مختلفی استفاده می شود؛ ولی میزان تاثیر رنگ و جنس بالش و روبالشتی، رنگ بندی و طرح هایشان به نسبت بقیه چشمگیرتر و موثر ترند. از لحاظ شدت میزان استفاده نیز روبالشتی طرح دار و انواع روکش های طرح دار در رتبه های اول اند.صادرات عمده روبالشتی طرح دار ارزان

نحوه ست کردن روبالشتی طرح دار با روتختی دخترانه

نحوه ست کردن روبالشتی طرح دار با روتختی دخترانه رنگ ها و طرح ها هم به نوعی به جنسیت ارتباط داشته اند، همان گونه که نسبت رده های سنی با طرح ها و رنگ های مختلف در مقاطع سنی مختلف متفاوت اند. به غیر از سلیقه شخصی، نوعی نگاه عمومی و الان جهانی در انتخاب رنگ های دخترانه ایجاد شده است.
برای ست کردن روبالشتی طرح دار با روتختی دخترانه مواردی را بهتر است بیشتر در نظر بگیریم.

همگن بودن: رو بالشتی و روتختی، از لحاط جنس و بافت اگر هر دو یکی باشند، برای ست کردن رنگ زمینه راحتی بیشتری خواهید داشت و برای شستشو.

رنگ زمینه: رنگ اصلی هر دو، از یک رنگ با توجه به سلیقه و بقیه اجزاء محل استراحت داشته باشد؛ به این ترتیب می توانید به راحتی نوع طرح ها را تغییر دهید.

نوع رنگ: برای انتخاب رنگ اصلی و رنگ طرح های عمده، به غیر از سلیقه به تاثیر روانی و ناخواگاهانه بر خود نیز توجه کنید، رنگ های قوی و گرم برای محل خواب مناسب نیستند.
نوع طرح:با وجود تنوع طرح های موجود،هر طرحی تاریخ انقضائی دارد. اگر به رنگ و طرحی علاقه خاصی دارید، مقدار بیشتری برای آینده تهیه کنید.

چیدمان: با توجه به چیدمان کلی اتاق خواب، عناصر را انتخاب کنید. بالشت و روبالشتی از هناصر این چیدمان هستند. می توانید با انتخاب رنگ و طرح خاص توجه ویژه هر بیننده را به آن جلب کنید یا با کم کردن شدت رنگ و نوع طرح در ترکیب کلی نوعی هماهنگی هارمونیک کلاسیک ایجاد کنید.

ترکیب: در نهایت ابتدا رنگ اصلی را هماهنگ یا ست کنید؛ که هم به صورت یکسان می توانید انتخاب کنید و هم نوع رنگ متضاد را؛ بعد از آن نوع طرح ها را با هم بر اساس سلیقه تان ست کنید. برای رو بالشتی دو نوع طرح و دو دست، به علت نیاز به شستشوی بیشتر وایجاد تنوع رنگ و طرح بیشتر نیز می توانید انتخاب و تهیه کنید.

تاثیر رنگ ها: بین رنگ های اصلی آبی و قرمز و زرد؛ رنگ آبی ملایم و زرد تاثیر مطلوب تری از لحاظ روانشناسی رنگ در خواب دارند.در رنگ های ترکیبی رنگ بنفش و ترکیب های سرمه ای و.. به عنوان رنگ اصلی ممکن است وضعیت مطلوبی بر خواب نگذارند و به عنوان رنگ اصلی و زمینه توصیه نمی شود و در ست کردن هم به غیر از سلیقه به تاثیر ناخوآگاه رنگ ها توجه کنید.

نکاتی مهم برای خرید روبالشتی طرح دار باکیفیت

نکاتی مهم برای خرید روبالشتی طرح دار باکیفیت برای خرید رو بالشتی طرح دار به کیفیت،امکان شستشوی راحت، پرز یا مواد حساس ایجاد نکردن، پوشش کامل باشت و….که مهم ترین آن ها در مواردی به شرح زیر است.

جنس: بیشترین میزان استفاده و تماس سر و صورت با رو بالشتی است، شدت تعریق و تعرق و چربی و موی سر نیز در سر و صورت زیاد است، جنس روبالشتی بایست بتواند مانع نفوذ و جاذب چربی طبیعی سر و صورت باشد.

پوشانندگی: جنس بالشت از هر نوع الیافی ممکن است تشکل یا پر شده باشد، احتمال ایجاد حاسیت از طرف لایه و الیافی درونی بالشت هست. جنس روبالشتی باید کامل این مجموعه را بپوشاند و به راحتی هم قابل بیرون آوردن باشد.

ضد حسایست: رنگ و طرح روبالشتی و روی هر نوع پارچه، از نوعی نباشد که برای صورت و یا موی سر ایجاد حساسیت کند و کیفیت رنگ ها؛خصوصا در چاپ های برجسته مهم است.

اولویت سلامتی: برای انخاب نوع روبالشتی کیفیت جنس را فارغ از اینکه روبالشتی ارزان یا گران است در نظر بگیرید. به کیفیت ابدا توجه کنید و بعد بها و قیمت را برآورد کنید.

عمده فروشی روبالشتی طرح دار ارزان

عمده فروشی روبالشتی طرح دار ارزان فروشنده روبالشتی در بازار این کالا ممکن است از هر نوع پارچه ای استفاده کرده و طرح های به روز را با کیفیت پائین روی آن ها بعد از دوخت های سری چاپ کند. در تولید روبالشتی عمده، کل کار از ابتدا به صورت خرید و نگهداری انبوه انجام می شود.

از خرید انواع پارچه های مخصوص روبالشتی در متراز های بالا تا تولید در تعداد و دوجین های عمده توسط دوزندگان کارآزموده این حرفه؛ در صورت نیاز نیز از زری دوزی و ملیله و تزئینات پارچه ای با کیفیت در برجسته دوزی ها استفاده می شود.

برای کارهای فانتزی و در صورت نیاز به چاپ نیز از بهترین انواع چاپ های دیجیتالی مستقیم، حرارتی، سابلیمیشن و سیلک و..که ابتدا روی پارچه چاپ شده باشد و یا از نوع سفارشی از چاپ های خاص تر در تعداد سفارش عمده استفاده می شود.

نوع روبالشتی صادراتی از پارچه های با کیفیت نخی ، مخملی ،ابریشمی و الیاف هیت ست شده؛ با طرح های گوناگون روبالشی عرضه می شود.. نوع صادراتی با کیفیت درجه یک در دو نو دسته بندی کلی طرح کلاسیک و طرح های فست فشن موجود است و برای اطلاع از جزئیات تنوع محصولات، بهتر است با ما تماس بگیرید.

تولید کننده بهترین روبالشتی طرح دار ارزان

تولید کننده بهترین روبالشتی طرح دار ارزان روبالشی را در منزل و با دوخت معمولی نیز می تواند تهیه کرد اما با حسابی معمولی؛ تهیه از تولید کننده به صرفه تر است. این کالا توسط تولید کننده بهترین روبالشی در تعداد بالا، به صورت حرفه ای، با استفاده از مرغوب ترین پارچه های مخصوص، با پیشینه و تجربه در این کار با قیمت تمام شده پائین؛ تولید و مستقیما عرضه می کند.

انواع رو بالشتی طرح دار به چند روش دسته بندی می شوند؛ تقسیم بندی براساس طرح ها، جنس الیاف، شکل روبالشتی. در تمام دسته بندی ها از هر جنسی نوع طرح دار آن دارای مقبولیت بیشتری در بین مصرف کنندگان است و از لحاظ شکل و کاربرد نیز به روبالشی فانتزی مخملی، تک رو و دورو، طرح دار لبه دار، روبالشی عروس، روبالشی های سه بعدی، روبالشی های طرح دار دکمه ای راحت شو، روبالشتی های طرح سنتی( بته جقه،باسمه،طرح سمین و..) اشاره کرد.

از طریق همین سایت می توانید برای سفارش های خود اقدام کنید و در مورد طرح ها و نوع رنگ بندی مناسب چیدمان و دکوراسیون اتاق استراحت خود مشاوره بگیرید.به صورت مستقیم و بدون واسطه مشاوره، فروش و تمام موارد مربوط به خواسته هایتان در مورد این رده از کالا آمادگی داریم.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.