مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 2 =

صادر کننده روتختی پسرانه ساده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تنوع رنگ بندی روتختی پسرانهاطلاعاتی درباره جنس پارچه روتختی سادهبهترین روش شستشو روتختی پسرانهتوزیع عمده روتختی پسرانه ساده

صادرکننده عمده روتختی پسرانه با هدف جلب و شناسایی مشتریان خارج از کشور و معرفی هنرمندان دوخت‌ و دوز داخل ایران اقدام به صادرات روتختی پسرانه می‌کنند، این‌رو تختی در طرح، نقش پارچه‌ها و رنگ‌های متنوع به دست هنرمندان ایرانی دوخته و به خارج از کشور صادر می‌شود، اکثر صادر کنندگان این روتختی زیبا با هدف ارزآوری و رونق کار اقتصادی و تولید پارچه دست به چنین کار مهمی می‌زنند.روتختی پسرانه اغلب در طرح و نقشه‌های متنوع به‌طور مثال به شکل دوچرخه، وسایل و اسباب‌ بازی‌های پسرانه انواع ماشین برقی، دوچرخه، توپ فوتبال، توپ والیبال، کفش کتانی،طراحی می شود، با این طرح‌ و نقشه‌ها دوخته می‌شوند تا چنانچه کودک آن را روی تخت خود می‌بیند از آن لذت ببرد، این تنوع شکل و فرم و اندازه باعث می‌شود تا صادرکنندگان در صادرات خویش و جلب مشتری موفق عمل کنند.صادرات روتختی پسرانه ساده بهتر و سریعتر انجام می شود زیرا برای نوجوانان هم استفاده داشته و اغلب تمام کشورها تهیه می کنند.

صادر کننده روتختی پسرانه ساده

تنوع رنگ بندی روتختی پسرانه

تنوع رنگ بندی روتختی پسرانه

انواع رو تختی‌ های پسرانه با طرح، مدل، شکل، اندازه، نقشه، دوخت متنوع در بازار یافت می‌شود، به‌ جرات می‌توان گفت حدود صد مدل روتختی پسرانه توسط هنرمندان ایرانی با دست و چرخ دوخته می‌شود.

این روتختی، شامل انواع اسباب‌بازی‌ها، زمین فوتبال، کت و شلوار، دوچرخه، انواع ماشین‌های پلاستیکی، برقی، انواع تفنگ، وسایل پسرانه، موتور، مرد عنکبوتی و بتمن، و انواع وسایل بازی دیده می‌شود، این طرح و نقشه با توجه به درخواست‌های مکرر مشتریان، توسط خیاطان طراحی و دوخته می‌شود.

اکثر کسانی که دست به تولید روتختی‌های پسرانه می‌زنند، ابتدا در جامعه آن را نیازسنجی کرده و طرح‌هایی که مورد پسند اکثر مراجعه‌کنندگان،باشد را یادداشت و طبق آن تقاضا اقدام به دوخت رو تختی می نمایند، تهیه روتختی‌های پسرانه نسبت‌ به دخترانه کمی سخت تر است، با توجه به این‌که تنوع مدل و رنگ برای دختران بیشتر ازپسران است، اکثر خیاطان برای طراحی مدل‌های پسرانه کمی به دردسر می‌افتند و یا مجبور می شوند نظر خواهی کنند تا تولیدشان در بازار نماند.

رنگ‌های قرمز، آبی، سفید، سبز رنگ‌های مناسب برای پسران هستند، تهیه روتختی پسرانه هم مانند لباس کمی سخت است، چراکه تنوع آن کمتر از روتختی‌های دخترانه است، به‌ جرات می‌توان گفت تنها پنج رنگ، شاید هم کمتر، در روتختی‌های پسرانه دیده می‌شود، مثل رنگ قرمز، سفید، آبی گاهی مخلوطی از سفید و آبی، یا قرمز و آبی که در نهایت چندان تنوع رنگ ندارد اما در مدل دوخت آن تنوع فراوان است.

اطلاعاتی درباره جنس پارچه روتختی ساده

اطلاعاتی درباره جنس پارچه روتختی ساده

پارچه روتختی ساده باید از جنس مطلوب و مناسب کودک باشد، این پارچه باید به گونه‌ای باشد که برای کودک ایجاد حساسیت نکند رنگ پس ندهد، جلوه‌ی مناسبی در اتاق کودک داشته باشد، پرز ندهد زیرا پرز برای ریه کودک بسیارنامناسب است و رنگ و مدل و شکل آن مناسب پارچه باشد، پاچه آن هنگام شستشو آب نرود از جنس عالی و در صورت امکان نخ و پنبه مناسب استفاده گردد استفاده گردد.

از الیاف مصنوعی استفاده نشود زیرا الیاف مصنوعی با مرور زمان به خود بو گرفته و حالت مناسبی نخواهند داشت، بهتر است از جنس کتان مناسب و عالی انتخاب گردد و هنگام شست‌وشو هم رنگ پس نداده و قابل اتو باشد، چرا مسیر را روتختی هایی که ازالیاف مصنوعی باشند قابل اتو نیستند و ممکن است بسوزند.

در انتخاب پارچه دقت شود در صورت امکان با دیوار اتاق همرنگ باشد تا جلوه مناسبی داشته باشد، جنس پارچه روتختی پسرانه رنگی بهتر است از جنسی باشد که رنگ پس ندهد تا هنگام شست و شو زیبایی خود را از دست بدهد.

پارچه آن باید قابل اتو، نرم،شیک و به دلخواه کودک باشد تا از آن لذت ببرد، پارچه ای باشد که سبک بایستد و حالت جذابیت خود را از دست ندهد و جلوه تخت را زیبا کند.

جنس کتان راه دار، ساده ، سفید و رنگی در بازار موجود است که هر رنگی که مناسب اتاق و اسباب بازیهایش باشد، علاقه و دلبستگی های کودک را دوچندان خواهد نمود.

جنس پارچه آن اتو پذیر باشد و هنگام شست و شو قابلیت ماندگاری خود را از دست ندهد، ریشه و پرز ندهد، از همه مهم تر طرح رویش حفظ شود.

بهترین روش شستشو روتختی پسرانه

بهترین روش شستشو روتختی پسرانه

بهترین شستشو برای روتختی‌های پسران با توجه به تنوع رنگ‌بندی لباس‌ها و روتختی‌های بهتر است از مایع شوینده‌ای استفاده شود که کمترین ماده شیمیایی را داشته باشند در صورت امکان روتختی های که رنگ پس می‌دهند و یا امکان خراب شدن دوخت‌ ودوز و یا نقشه و یا پولک و منجوق روی آن وجود دارد چه دختران و چه پسرانه از دست استفاده شود.

ضمن این‌که هنگام شستن روتختی ها بهتر است روتختی چه در ماشین لباس‌شویی و یا با دست به صورت تکی شست‌وشو شود هنگام آویزان کردن آن به روی بند به طرح و نقشه و جهت آن دقت شود تا بر اثر آویزان بودن طرح و نقش خود را از دست ندهد رنگ پس ندهد دوخت‌ودوز اش خراب نشود نخ اضافه نداشته باشد، کوتاه و یا بلند نشود.

در هنگام شست و شو با دست فقط کمی مایع ظرف شویی روی آن ریخته و به مدت کوتاهی به صورت یک نواخت با کف دست به روی آن به آرامی ضربه زده و سپس بدون اینکه زیاد چروک شود به آرامی به صورت دونفره آب کشی و به صورت یک دست روی بند قرار گیرد، زیاد در معرض نور خورشید قرار نگیرد و در صورت توان اتوکشی آن توسط اتو بخار و به آرامی انجام شود.

توزیع عمده روتختی پسرانه ساده

توزیع عمده روتختی پسرانه ساده

توزیع عمده روتختی اغلب در تمام شهرها و مناطق کشور موجود است، اکثر تولید کنندگان با دریافت نیازهای مردم و شناسایی طرح های متنوع اقدام به تولید و دوخت روتختی پسرانه درجه یک می نمایند،که نیازش زمان و مکان نمی شناسد.این روتختی از پارچه جنس عالی دوخته و مناسب کودک است.

توزیع عمده آن در تمام سیسمونی ها، تمام فروشگاه‌های مجاز عرضه لوازم اتاق کودک، تمام مراکز فروش پتوی کوچک و بزرگ، به طرح و رنگ ساده و یا متنوع با مدلهای دل خواه مردم وجود دارد،حتی گاهی با سفارش مادران برای کودکانشان تولید می شود.

توزیع آن با توجه به اینکه امروزه سفارش های غیر حضوری و اینتر نتی زیاد شده، چندان سخت نیست، یعنی مادری با دیدن کاتالوگ و نمونه های کار در اتاق کودک سفارش خود را ثبت می نمایند و درب منزل دریافت می کنند، صادرات آن هم بسیار ارز آوری داشته و باعث رونق کار خیاطی و تولید پارچه می شود.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.