مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 10 + 2 =

فروشگاه مرکزی روبالشتی طرح دار کیسه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی برای خرید روبالشتی طرح دار کیسه ایعوامل موثر بر کیفیت روبالشتی طرح داربررسی میزان مرغوبیت روبالشتی طرح دارصادرات انواع روبالشتی طرح دار کیسه ای

یکی از مهم ترین محصولاتی که بهداشت فردی را تضمین می کند و نیاز است که با دقت فراوانی خریداری شود، روبالشتی می باشد زیرا در صورت عدم رعایت نکات مهم در انتخاب این محصول، ممکن است که صورت شما در معرض بیماری ها و باکتری های گوناگون قرار بگیرد. فروشگاه مرکزی روبالشتی طرح دار کیسه ای، با فراهم آوردن طرح ها و رنگ های گوناگون از این محصول، امر انتخاب را برای مشتریان خود سهولت بخشیده است و با استفاده از روش های به روز و کارآمد، این محصول را عرضه می نماید.

فروشگاه مرکزی روبالشتی طرح دار کیسه ای

نکاتی برای خرید روبالشتی طرح دار کیسه ای

نکاتی برای خرید روبالشتی طرح دار کیسه ای برای خرید رو بالشتی طرح دار به کیفیت، امکان شستشوی راحت، پرز یا مواد حساس ایجاد نکردن، پوشش کامل باشت و….که مهم ترین آنها در مواردی به شرح زیر است:

 • جنس: بیشترین میزان استفاده و تماس سر و صورت با رو بالشتی است، شدت تعریق و تعرق و چربی و موی سر نیز در سر و صورت زیاد است، جنس روبالشتی بایست بتواند مانع نفوذ و جاذب چربی طبیعی سر و صورت باشد.
 • پوشانندگی: جنس بالشت از هر نوع الیافی ممکن است تشکل یا پر شده باشد، احتمال ایجاد حساسیت از طرف لایه و الیافی درونی بالشت هست. جنس روبالشتی باید کامل این مجموعه را بپوشاند و به راحتی هم قابل بیرون آوردن باشد.
 • ضد حسایست: رنگ و طرح روبالشتی و روی هر نوع پارچه، از نوعی نباشد که برای صورت و یا موی سر ایجاد حساسیت کند و کیفیت رنگ ها؛خصوصا در چاپ های برجسته مهم است.
 • اولویت سلامتی: برای انخاب نوع روبالشتی کیفیت جنس را فارغ از اینکه روبالشتی ارزان یا گران است در نظر بگیرید. به کیفیت ابدا توجه کنید و بعد بها و قیمت را برآورد کنید.

عوامل موثر بر کیفیت روبالشتی طرح دار

عوامل موثر بر کیفیت روبالشتی طرح دار آشنایی با انواع روبالشتی حوله‌ای طرح دار به شما عزیزان کمک می کند از این محصول با کیفیت اطلاع حاصل نمایید‌. انواع روبالشتی طرح دار حوله ای از نظر سایز، زیبایی، طرح و مدل و رنگ باید یکدیگر متفاوت هستند، مثلا روبالشتی هایی که در طرح های گل هستند بسیار پر طرفدار اند.

در هنگام خرید روبالشتی همواره باید به یک سری نکات توجه کنید تا روبالشتی مورد نظر خود را با کیفیت بسیار بالا و به سادگی خریداری کنید، در خرید انواع روبالشتی باید به کیفیت و قیمت آن توجه ویژه داشته باشید. فروش روبالشتی بر اساس کیفیت بالایی که دارد در کشور گسترش یافته است.

شما عزیزان اگر قصد خرید روبالشتی کیسه ای را دارید می‌توانید اینگونه محصولات را از مراکز خرید معتبر بر اساس نیاز خود در تنوع رنگ بندی و در تنوع سایز و مدل متفاوت خریداری کنید. روبالشتی حوله ای طرح دار ضد حساسیت می باشد و همین علت باعث ایجاد التهاب و قرمزی و حساسیت در پوست نمی شود شما می توانید برای کودکان خود از این رو روبالشتی استفاده کنید علاوه بر این به دلیل بافت نرم و لطیفی کیفیت مطلوبی که دارد به عنوان یکی از بهترین روبالشتی ها شناخته شود.

بررسی میزان مرغوبیت روبالشتی طرح دار

بررسی میزان مرغوبیت روبالشتی طرح دار سوالی که را اکثر خریداران پیش می آید این سوال می باشد که رو بالشتی طرح دار چه ویژگی دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که این محصولات باید یک سری ویژگی هایی داشته باشند تا از دیگر روبالشتی های نامرغوب متمایز شوند. این ویژگی ها باید شامل موارد زیر باشد:

 • روبالشتی باید بافت مستحکمی داشته باشد، یعنی بافت های آن متراکم باشد و به زودی پاره نشود.
 • روبالشتی باید بافتی نرم و لطیف داشته باشد؛ یعنی هنگامی که آن را لمس می کنید لطافت آن را حس کنید.
 • روبالشتی باید به گونه ای باشد تا در وهله ی اول نخ کش نشود و بافت هایش سست نباشد.
 • روبالشتی باید رنگ و چاپ با کیفیتی داشته باشد، یعنی با شستشوی اول چاپ و رنگ آن از بین نرود. زیرا بسیاری از روبالشتی های بی کیفیت وجود دارند که با شستشوی اول زنگ آن از بین می رود و چاپ آن پوست پوسته می شود.
 • روبالشتی باکیفیت باید قیمت مناسبی داشته باشد، همانطور که می دانید یکی دیگر از فاکتور های مهم خرید، قیمت کالا می باشد، قیمت مهم ترین شاخص در خرید به حساب می آیند به همین علت این محصولات باید قیمت مناسب داشته باشند.
 • از دیگر مشخصه روبالشتی صادراتی به روز بودن آن می باشد، این روبالشتی ها باید طرح زیبایی داشته باشند. روبالشتی شیک باید بسیار زیبا و با کیفیت باشد و قیمت مناسبی داشته باشد.

از طریق همین سایت می توانید برای سفارش های خود اقدام کنید و در مورد طرح ها و نوع رنگ بندی مناسب چیدمان و دکوراسیون اتاق استراحت خود مشاوره بگیرید.به صورت مستقیم و بدون واسطه مشاوره، فروش و تمام موارد مربوط به خواسته هایتان در مورد این رده از کالا آمادگی داریم.

صادرات انواع روبالشتی طرح دار کیسه ای

صادرات انواع روبالشتی طرح دار کیسه ای توزیع عمده روبالشتی حوله‌ای شهردار در کشور باعث روبالشتی حوله طرح در همه مراکز موجود در کشور پخش شود و این افراد بتوانند به این محصول دسترسی داشته باشند و همین علت مراکز توزیع عمده یکی از مهمترین مراکز می باشد که می تواند با عملکرد درست باعث پیشرفت اقتصادی شود.

از طرفی مراکز نقش مهمی در در اقتصاد کشور دارند. زیرا این محصولات نقش پخش عمده را دارند. یعنی این محصولات تولیدکنندگان را به صورت گسترده در سطح کشور به صورت عمده پخش می‌کند تا مراکز خرید بتواند این گونه محصولات را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری کنند.

انواع روبالشتی زمانی که در خط تولید کارخانه ها تولید می شود بسته بندی و سپس مراکز توزیع سپرده می‌شود تا این مراکز بتوانند این گونه محصولات را به صورت گسترده در سطح شهرها پخش کنند تا خریداران بتوانند آن را به شیوه مستقیم و با قیمت مناسب خریداری کنند.

روبالشتی یکی از محصولات می‌باشد که باید هر چند وقت یکبار عوض شوند و به همین علت افراد زیادی هستند که اقدام به خرید این محصولات به صورت گسترده می‌کنند. زمانی که اینگونه محصولات با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش و باعث می‌شود تا محصول نهایی هم با قیمت مناسب از سمت فروشندگان به خریداران نهایی به فروش رود و به همین ترتیب باعث کاهش قیمت محصول نهایی می‌شود.

برای خرید این محصولات باید همواره آن ها را از مراکز مهم تهیه کنید، البته در خرید روبالشتی باید. به قیمت توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا قیمت بیان کننده کیفیت آن می‌باشد. البته اگر قیمت بسیار بالا بود نشان دهنده کیفیت نیست بلکه نشان‌دهنده گران بودن آن است. به همین دلیل قیمت این محصولات باید به میزانی باشد که هم کیفیت روبالشتی را نشان دهد و همین قیمت مناسب برای خریدار داشته باشد.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 12 + 2 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.