مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 1 =

مرکز پخش روبالشتی چهل تیکه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های روبالشتی چهل تیکهعرضه کننده روبالشتی چهل تیکه

یکی از مهم ترین انواع کالای خواب، بالشت است که می توان سر را بر بالین آن گذاشت و راحت خوابید، اما وجود بالشت به تنهایی برای خوابیدن، کافی نبوده و این روبالشتی است که سطح بهتری را روی آن به وجود آورده و لذا بستر مناسب برای خوابیدن را فراهم خواهد کرد. روبالشتی مانند لایه محافظ برای بالشت ظاهر شده و آن را ظاهری بهتر بخشیده و بیشتر از آن مراقبت خواهد کرد. اما یکی از زیباترین و جدیدترین انواع این محصول که با مراجعه به مرکز پخش روبالشتی با آن مواجه خواهید شد؛ روبالشتی چهل تیکه می باشد.

مرکز پخش روبالشتی چهل تیکه

انواع مدل های روبالشتی چهل تیکه

انواع مدل های روبالشتی چهل تیکه یکی از برترین انواع روبالشتی که با توجه به ظاهر خاص و رنگی خود، نگاه های زیادی را سمت خود خیره نموده، روبالشتی چهل تیکه می باشد که از کنار هم قرار گرفته پارچه های رنگی و زیبا حاصل گردیده و ظاهری زیباتر از هر روبالشتی دیگر را داراست؛ در ادامه می خواهیم تا با انواع مدل های روبالشتی چهل تیکه، بیشتر آشنا شویم که عبارتند از:

  1. روبالشتی چهل تیکه کیسه ای: مانند یک کیسه یا پاکت، بالشت را پوشش داده و با وجود درزی که در آن وجود دارد، می توان روبالشتی را به راحتی جدا کرد و شست
  2. روبالشتی چهل تیکه دکمه دار: در قسمت پشتی روبالشتی، دکمه ای تعبیه شده که امکان باز و بسته کردن راحت روبالشتی را میسر می سازد.
  3. روبالشتی چهل تیکه زیپ دار: به جای دکمه، از یراق آلات دیگری مثل زیپ در این روبالشتی استفاده شده که با وجود آن هم می توان روبالشتی را به آسانی از بالشت خارج کرد.
  4. روبالشتی چهل تیکه دور دوخت: به روبالشتی های ساده و دور دوخت اشاره دارد که برای باز کردن آن نیاز به برچیده شدن نخ های دور روبالشتی و دوخت مجدد آنها خواهد بود.

عرضه کننده روبالشتی چهل تیکه

عرضه کننده روبالشتی چهل تیکه یکی از متعلقات مربوط به بالشت که امکان بهتری را برای خوابیدن میسر خواهد کرد، روبالشتی است که نه تنها ظاهر بهتر و کاملتری را به بالشت عطا خواهد کرد؛ بلکه آن را از کثیفی و چرک رهانیده و با جذب آلودگی ها به خود، از کثیف شدن بالشت اصلی جلوگیری خواهد کرد، در صورت نیاز هم می توان روبالشتی را از بالشت جدا کرد و شستشو داد تا تمیزی به آن برگردد و بتوان مجددا از آن استفاده نمود.

حال با توجه به ضرورت این محصول و کاربرد بیش از پیش آن، اقدامات بسیاری در راستای تولید روبالشتی صورت گرفته و تولیدکنندگان از محصولی جذاب و کاربردی مثل روبالشتی چهل تیکه رونمایی کرده اند؛ این اقدام نیز منجر به افزایش عرضه روبالشتی چهل تیکه از سوی مجازترین واحدهای عرضه کننده همچون این مرکز شده و می توانید آن را همراه با جنس های مرغوبی مثل روبالشتی مخمل سفارش دهید.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.