مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 5 =

مرکز پخش روتختی تک نفره پسرانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات روتختی تک نفره پسرانهعرضه کننده روتختی تک نفره پسرانه

روتختی تک نفره پسرانه در طرح ها و رنگبندی های زیادی به فروش می رسد، این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند زیرا لطیف هستند و تارو پودش بسیار محکم است، روتختی تک نفره پسرانه در سایز های متنوعی به فروش می رود، مرکز پخش روتختی تک نفره پسرانه این محصولات را در طرح ها و رنگ های بسیار با کیفیت در سطح کشور پخش می کند.

مرکز پخش روتختی تک نفره پسرانه

مشخصات روتختی تک نفره پسرانه

مشخصات روتختی تک نفره پسرانه از مشخصات روتختی تک نفره پسرانه می توان‌گفت این محصولات با بهترین کیفیت چاپ تولید شده اند، همانطور که می دانید این محصولات اگر کیفیت چاپ ششم بالا باشد ممکن است بعد از شستشو به زودی از بین برود و همین دلیل حتما روتختی تک‌نفره پسران باید از نظر چاپ و رنگ کیفیت بالایی داشته باشد، علاوه براین باید بافتهای آن بسیار موفق باشد زیرا بعضی برای شست‌وشو نقش می شود آیا بافت هایش از همدیگر باز نشد اما روتختی تک نفره پسرانه کیفیت بسیار بالایی دارد و بافتش با شستشو هیچ تغییری نمی کند‌.

علاوه بر این رو تختی بسیار نرم هستند و زبر نیستند کیفیت بسیار پایینی دارند بسیار زبر هستند و به همین دلیل ممکن است به بدن کودکان تان آسیب برساند اما از مشخصات روتختی تک نفره پسرانه این است که ضد حساسیت می باشد. به همین جهت کیفیت بسیار بالایی دارند و ضخامت آن مناسب است. روتختی پسرانه ارزان قیمت بسیار مناسبی دارد. این محصولات در طرح‌های پسرانه زیبا تولید شده اند و بعضی از آنها در طرح های فانتزی با کاراکترهای انیمیشنی تولید شده است. به همین جهت تنوع محصول در این رو تختی ها بسیار زیاد است.

عرضه کننده روتختی تک نفره پسرانه

عرضه کننده روتختی تک نفره پسرانه عرضه کننده روتختی تک نفره پسرانه این محصولات باکیفیت را در طرح ها و رنگ های بسیار زیبای پسرانه در کشور عرضه می کنند، این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی را برای جذب کرده اند، علاوه بر این قیمت آن ها بر اساس کیفیت بسیار بالای که دارند متنوع می باشد. عرضه مصرف همراه در سطح عمده و روستاها را انجام می‌دهد زیرا تقاضای بسیار زیادی برای خرید این گونه محصولات وجود دارد.

عرضه کنندگان سعی می کنند گان محصولات واقعی مرگ بسیار عالی و کیفیت درجه یک برای مصرف کنندگان در سطح کشور عرضه کنند تا بتوانند رضایت مردم را داشته باشند. این محصولات به دلیل اینکه در سطح گسترده تولید می‌شوند به همین دلیل این موضوع باعث شده تا قیمت ها پایین باشد البته باید بگوییم که این‌محصولات به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم عرضه می شوند. این محصولات به صورت طرف را به فروش می رساند و برای کودکان و بزرگسالان تولید شده اند.

مجید مودت فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید مودت فرد

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن ثابت: 02128425035

phone icon تلفن ثابت: 03134493166

phone icon شماره تماس: 09120168472

phone icon شماره تماس: 09131148590

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m.mavadat56@

telegram icon تلگرام: Majidmavadat5059@

email icon ایمیل: aidaarad.co@gmail.com

email icon ایمیل: mmfsls8360@gmail.com

email icon ایمیل: info@aidaarad.com

address آدرس: خیابان عبدالرزاق مجتمع تجاری محسن طبقه اول پلاک 26

phone icon فکس: 03134492169

مجموعه آیدا آراد شما را به خرید بهترین محصولات رو بالشتی، روتختی، تشک مسافرتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.